Доставка і оплата

Доставка

Дорогі клієнти! Вся продукція в нашому інтернет-магазині продається з доставкою.

Доставка здійснюється по всіх містах України компанією «Нова Пошта».

  • При замовленні товару в ПН-ПТ і в РБ до 14:00, товар, як правило, відправляється в день замовлення.
  • При замовленні товару в ПН-ПТ після 17:00 і в СБ після 14:00, товар буде висланий на наступний робочий день.

 

Терміни доставки продукції в Ваше місто можете розрахувати тут. Після відправки замовлення, на номер одержувача відправляється номер декларації, за яким Ви зможете відстежувати рух Вашого товару.

Крім цього, Ви можете оформити кур'єрську доставку до дверей. Доставка здійснюється кур'єрами і згідно тарифів Нової Пошти.

 


Оплата за продукцію може проводитися двома способами:

  1. Наложений платіж - товар відправляється без передоплати на зручне Вам відділення Нової Пошти вказаною сумою оплати в декларації. У відділенні при отриманні Ви маєте можливість перевірити Ваше замовлення і тільки після цього оплатити зазначену нами в декларації суму прямо у відділенні оператору кур'єрської служби. У разі відправлення товару таким способом, одержувач крім оплати за доставку товару (близько 40 грн.), & Nbsp; повинен сплатити комісію Нової Пошти за відправку грошових коштів (грошовий переказ) за замовлення нам назад (20грн + 2% від суми виставленої оплати).
  2. 100% передоплата на карту ПриватБанку - товар відправляється на зручне Вам відділення Нової пошти за умови 100% передоплати по реквізитам. & nbsp; Такий спосіб оплати дозволяє одержувачеві уникнути сплати додаткової комісії за відправку грошей назад на наш склад. Тобто, при відправці і оплаті таким способом, одержувач повинен буде сплатити тільки доставку товару (близько 40 грн.).

Follow healthy trends

Відзначайте наc тегом #healthytrends при публікації відгуків в інстаграм