Тейп Phiten Power Tape X30 Kinetic Model 15 шт

Модель: PT807000_1

 Тейп  Phiten Power Tape X30 Kinetic Model  15 шт

Просочення: Акватитан® з фактором концентрації Х30 (підвищений)

Для чого застосовувати:

- М'язово-фасциальні больові синдроми

- Фасциальні рестрикції

- Порушення постави, пов'язані з обмеженням рухливості сполучної тканини (фасцій), наприклад, тривала сидяча робота або монотонна праця з повторюваними рухами

- Посттравматичні обмеження обсягу рухів в суглобах (контрактури)

Спортивні перевантажувальні стани опорно-рухового апарату

- Больові напруження м'язів

Реабілітаційний етап після важких травм опорно-рухового апарату, для відновлення правильного стереотипу рухів

З метою зменшення глибини зморшок, корекції асиметрії обличчя

Підтяжка платізми і поліпшення тургору шкіри в області шиї та декольте

У комплексній терапії дисфункцій скронево -нижньощелепного суглоба

         


           Навчання тейпуванню  https://beautytaping.com.ua/Тейп Phiten Power Tape X30 Kinetic Model був спеціально розроблений для прицільної роботи по відновленню рухливості фасцій - багатошарових сполучнотканинних структур координуючих рух м'язів, і розподіляють механічне навантаження на них. Тейп спроектований у співпраці доктора медицини Окадзакі Масае і фізичного терапевта Масаакі Канеко, що спеціалізуються на спортивних травмах у дітей і спортсменів.

Трикутна форма з односторонньою розтяжністю  забезпечує можливість вивільнення фасцій від «склеювань» і «скруток» неминуче виникають при монотонній виснажливій ​​роботі суглобівпри іммобілізації після травм, і при м'язово-фасциальном больовому синдромі.

Кути тейпа повторюють кути напрямку волокон апоневротических фасцій, і при правильному застосуванні пролонгують ефект від фасциального релізу. Тейп Kinetic Model Model незамінний під час реабілітації опорно-рухового апарату після травм і тривалої іммобілізації, оскільки з кожним рухом тіла вивільняє локальні обмеження рухливості сполучної тканини, роблячи процес відновлення рухів і правильного рухового стереотипу більш швидким і легким.

У естетичній корекції застосування тейпа Kinetic Model дозволяє вирішувати проблеми складок і заломів на шкірі обличчя, шиї та зоні декольте. У комплексній терапії порушень прикусу і проблем скронево-нижньощелепного суглоба застосування тейпов Kinetic Model забезпечує більш швидкий і стійкий ефект від ортодонтичних маніпуляцій і процедур.

Під впливом активного Акватитана® і титанового напилення активізується місцевий кровотік, знижується м'язова напруга і значно прискорюється відновлення тканин після навантажень. Наночастки Акватитана® створюють активну електромагнітне поле, яке взаємодіє з зарядом клітинних мембран, сприяючи стабілізації біоелектричних взаємодій всередині і між клітинами. 

Таким чином, комплексний механічний та електромагнітний вплив тейпа забезпечує чудовий ефект 

Спосіб застосування: наносьте тейп на чисту, суху і знежирену шкіру, попередньо видаливши зайвий волосяний покрив. Для отримання ефекту фасциальної корекції спочатку визначте напрямок, в якому фасція обмежена  в русі. Зробити це просто: кінчиком пальця натягуйте шкіру в місці болю в різних напрямках. Напрямок більш обмеженого  руху буде збігатися з напрямком поклейки тейпа.

Запобіжні заходи:

- Не застосовувати препарати при пошкодженнях шкірного покриву або висипаннях на шкірі

- При появі свербежу та/або подразнення  негайно припинити використання і звернутися до лікаря

- При багаторазовому використанні на одній і тій же зоні можливе подразнення внаслідок  нестачі часу на відновлення цілісності епідермісу. Проте, такі ефекти досить швидко проходят після закінчення застосування

- Не містить хімічних фармакологічних речовин, і не є лікарським засобом

Склад: 61% поліестер, 33% хлопок, 6% поліуретан

Просочення: Акватитан® с фактором концентрації Х30 (підвищений)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка

«Новая почта»

Курьер

Оплата

Наложенный платеж

Безналичный расчет

Follow healthy trends

Відзначайте наc тегом #healthytrends при публікації відгуків в інстаграм

  • +38 (097) 253-38-38
  • Телефонуйте нам з 9:00 до 18:00
  • вул.Пушкінська 71, Одеса Україна 65011