Титанові диски Phiten METAX 5 шт.

Модель: PT733000_1

Титанові диски Phiten METAX 5 шт.

Просочення: Акватитан®, Аквапаладій®

Додаткова обробка: карбонізований титан, Micro Titan Ball

Для чого застосовувати:

Для терапії тригерних точок при міофасциальному больовому синдромі

Для усунення напруженості і втоми з м'язів плечового пояса, шиї, спини і кінцівок

Локальні больові і неінфекційні запальні процеси

Динамічні набряки нижніх кінцівок

При головних болях

З метою зменшення глибини зморшок, корекції асиметрії обличчя

У комплексній терапії скронево-нижньощелепного суглоба

- Як рефлексотерапії на точках акупунктури при додатковому використанні титанових кульок або півсфер Phiten Titan Ball

     Навчання тейпуванню  https://beautytaping.com.ua/

Преміум новинка від компанії Phiten - точкові тейпи овальної форми Metax - це комбінація кількох технологічних інновацій: відразу два види Акваметалів® -  покриття карбонізованим титаном і порошком Micro Titan Ball. Ці досягнення зробили можливим створити продукт нового покоління і вийти на новий рівень безмедикаментозного оздоровлення організму.

Тейпи Metax приклеюються безпосередньо до ділянок м'язового болю або набряклості. Невеликі овальні диски оптимально підходять для невеликих ділянок, наприклад, пальці рук і ніг

Призначені для екстреної допомоги при больових відчуттях, профілактиці набряків і терапії гематом після травм. Підходять для застосування під час інтенсивних тренувань, тренувань у воді. Практикуються аплікації декількох дисків одночасно на більшій площі тіла для більш комплексного впливу на регіональний больовий синдром.

          Під впливом активного Акватитана® і титанового напилення активізується місцевий кровотік, знижується м'язова напруга і значно прискорюється відновлення тканин після навантажень. Наночастки Акватитана® створюють активне електромагнітне поле, яке взаємодіє з зарядом клітинних мембран, сприяючи стабілізації біоелектричних взаємодій всередині і між клітинами.

Просочення Аквапаладієм® додатково посилює мікроциркуляцію за рахунок більш прицільного впливу на процеси поляризації клітинних мембран гладких оболонок судин. Такі властивості забезпечують швидкий ефект стабілізації судинного тонусу і відновлення нормального кровотоку. 

Диски  Metax також застосовуються в естетичному тейпуванні з метою омолодження, видимого зменшення глибини зморшок, корекції асиметрії обличчя, в комплексній терапії дисфункцій скронево-нижньощелепного суглоба

Клейова основа дисків Power Tape Disc є водостійкою і підходить для використання під час занять водними видами спорту. Диски апплікується на 3-5 днів. Потім, при необхідності  їх слід замінити новими. Для посилення ефекту і при чутливій шкірі рекомендується перед використанням нанести на шкіру лосьйон Metax.

Склад: 61% поліестер, 33% бавовна, 6% поліуретан

            Просочення: Акватитан®, Аквапаладій®

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Доставка

«Новая почта»

Курьер

Оплата

Наложенный платеж

Безналичный расчет

Follow healthy trends

Відзначайте наc тегом #healthytrends при публікації відгуків в інстаграм

  • +38 (050) 969-55-56
  • Телефонуйте нам з 9:00 до 18:00